Wolf-Garten C 30E

30 cm
Príkon
1400 W

• , zakúpené v DOMOSS

• som spokojný trošku som si musel zvyknúť ale je to uľahčenie prác pri úprave pred sadením

dakujem

• Pohodlná príprava záhonku na siatie
  • , zakúpené v Prva.sk

• Myslím,že budem spokojný, ešte som nevyskúšal.

Výrobok som si vybral pre uľahčenie práce na záhrade,myslím
    že budem spokojný.
    Je ľahučký a jednoducho ovládateľný,
    odporúčam každému kto rád pracuje v záhradke a rád vidí
    peknú prácu bez velkej námahy.
    S vybavením objednávky som bol spokojný.

Typ

• celokovová prevodovka

dakujem

• Pohodlná príprava záhonku na siatie
  • , zakúpené v Prva.sk

• Myslím,že budem spokojný, ešte som nevyskúšal.

Výrobok som si vybral pre uľahčenie práce na záhrade,myslím
    že budem spokojný.
    Je ľahučký a jednoducho ovládateľný,
    odporúčam každému kto rád pracuje v záhradke a rád vidí
    peknú prácu bez velkej námahy.
    S vybavením objednávky som bol spokojný.

• Stroj ma dobry vykon.
    • Stroj dostal poruchu motora,reklamacia dufam sa skonci skoro.

Stroj ma velmi dobry vykon a je fantastickym pomocnikom v zahrade.
    Pred vela rokmi som vyrobil podpbny stroj,ktory nedosahuje ropravkovy vykon C30E,naviac
    na trojfazovy prud,ktory mozem dat vyrobcovi ako musealny exponat.