Einhell BG-MT 3360 LD Blue

60 cm
Príkon
4400 W

• , zakúpené v ABCnáradie

manžel hneď využíval, a bol spokojný.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dobrá cena . dobrý výkon.
    • Zabalené v krabici treba si to poslkadať :D

Veľmi dobrý pomocník do záhrady , za túto cenu som spokojný , pre tých ktorý si nezakľadajú na značkové a drahé produkty odporúčam.

• , zakúpené v ABCnáradie

• Dobre strojarske spracovanie.
    • ???

Znami ma skusenosti s týmto konkretnym Einhelom. Pači sa mi jednoduchosť montaže a obsluhy. Kvalitne prevedenie výrobku.

Výkon
60 cm
Príkon
4400 W

Benzínový kultivátor EINHELL BG-MT 3360 LD

Výkonný motor zaručuje technickú dokonalosť, tichý chod, hospodárnosť a dlhú životnosť. Špeciálne sekacie nože zabezpečia efektívne obrábanie pôdy. Kultivátor je vybavený ergonomickou, výškovo nastaviteľnou rukoväťou. Výklopné vodiace koleso uľahčuje premiestňovanie.

• Reverzný štartovací systém
  • Obmedzovacie podložky
  • Nastaviteľný hĺbkový doraz
  • Spojka

• , zakúpené v ABCnáradie

manžel hneď využíval, a bol spokojný.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dobrá cena . dobrý výkon.
    • Zabalené v krabici treba si to poslkadať :D

• , zakúpené v ABCnáradie

• Dobre strojarske spracovanie.
    • ???

• Po roku používania funguje bezchybne
    • bola by vhodná spiatočka

Veľmi dobrý produkt

• dobry
    • komplikovana montaz

informovat kupujuceho o komplikovsnej montazi

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• zatiaľ splnil moje očakávania, na prekyprenie ľahšej pôdy je výborný
    • Chýba mu brzda počas chodu rotora, oráč musí silou zadržiavať stroj, aby mu neušiel z brázdy
    • v návode na použitie je nedostatočne vysvetlená manipulácia so strojom

Potreboval som kultivátor, ktorý mi dokáže prekypriť pôdu v záhrade. Hľadal som výhodný pomer medzi úžitkovými vlastnosťami a cenou, čo sa mi, myslím, podarilo. Vďaka nedostatočnému návodu som síce musel požiadať o pomoc skúseného "kultivátoristu", ale odvtedy je to v pohode. Uvidíme po dlhšom používaní...

• , zakúpené v HEJ.sk

• Silný motor (6 HP) a široký záber (60 cm).
    • Kostra stroja mi pripadá trocha prislabá, mohlo to byť masívnejšie (riadidlá atď.).

V podstate výborný stroj pre domácu záhradu. Hlavnými výhodami je výkonný motor a široký záber. K tomuto kultivátoru sa nedajú pripojiť iné zariadenia (pluh atď.) ale ako kultivátor je super.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dostatočne široký záber nožov .
    • Zodpovedajúca cena.
    • Horšia manipulácia pri otáčaní.

Produkt odporúčam.

• , zakúpené v ABCnáradie

• slušná sila motora, jednoduchý a spoľahlivý
    • nedajú sa pripojiť iné náradia

potreboval som motor na prácu v záhrade, čo mi tento produkt splnil, škoda , že je jednoúčelový. zišla by sa možnosť pripojenia iných náradí

spokojný